Rychlý kontakt
    +420 721 416 837
 info@amjporadce.cz
  

AMJ Corporation

Váš finanční online poradce

POJIŠTĚNÍ OSOB

Životní pojištění

Životní pojištění

Životní pojištění patří mezi nejvyužívanější pojistky vůbec. Jedná se o pojištění, které si lidé sjednávají pro případ náhlé nehody s trvalými následky či úmrtí. V prvním případě poškozeným osobám pojišťovna vyplatí dostatečnou finanční částku určenou v úhradě výloh za léčbu. V druhém případě poslouží životní pojištění jako zajištění oprávněné osoby, která dostane v případě smrti pojištěnce odpovídající finanční obnos. Životní pojištění si často zřizují lidé, kteří mají rizikové zaměstnání a hrozí jim větší pravděpodobnost úrazu či smrti. Jedině tak mohou zajistit rodinu v případě, že by nebyli schopni práce.

VÍCE ZDE...

Úrazové a nemocenské pojištění

Úrazové a nemocenské pojištění

Úrazy se nevyhýbají nikomu. Zejména vážný úraz s trvalými následky, znamená podstatný zásah do života jedince i jeho rodiny. K úrazu může dojít rychle a kdekoliv, zpravidla když to nejméně čekáme. Ať už je to v zaměstnání, při dopravních nehodách, při sportu nebo při práci v domácnosti. Proto je vhodné mít sjednáno ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ. 

Pomocí NEMOCENSKÉHO POJIŠTĚNÍ se můžete pojistit proti riziku ztráty příjmu, které vznikne v důsledku úrazu či nemoci. Jeho smyslem je ochránit pojištěného před ztrátou příjmu v případě nemoci či úrazu, kdy je mu uznána pracovní neschopnost nebo musí "nedobrovolně" pobývat v nemocnici.

VÍCE ZDE...

Pojištění dětí

Pojištění dětí

Děti jsou vystavovány neustálému nebezpečí nehod a úrazů. Ačkoliv málokdo chce vydělávat na bolesti svých ratolestí, úrazové pojištění dětí není nikdy na škodu a každý rodič by jej měl svému dítěti pořídit, protože těžký úraz by mohl značně zkomplikovat život nejen dítěti, ale i jeho rodině. V případě nemilé události se rodina neocitne ve špatné finanční situaci (pojišťovna poskytne plnění) a může dítěti vytvořit příjemné prostředí, nebo dokonce zajistit kvalitnější léčbu. Proto na své děti při uzavírání pojištění nezapomínejte.

VÍCE ZDE...

Pojištění pro sportovce

Pojištění pro sportovce

Principem úrazového pojištění profesionálních sportovců je zajistit obvyklý příjem sportovce v případě zranění. Příjem sportovce je složen ze základní složky příjmu a prémiové složky příjmu. V případě zranění sportovec nedostává prémiovou složku příjmu a následkem toho klesá jeho životní úroveň. Naším cílem je zajistit sportovci obdobný příjem i v případě jeho zranění. Sportovec v případě zranění dostává od pojišťovny denní plnění ve výši, kterou si sjednal, čímž mu uvedené plnění nahrazuje prémiovou složku příjmu a nedochází k poklesu jeho životní úrovně.

VÍCE ZDE...

Pojištění pro cizince

Pojištění pro cizince

Ať už do Česka přijíždíte jako turista, student, nebo zde hodláte pobývat přechodnou dobu či se zde usídlit natrvalo, potřebujete „kartičku", která dosvědčí, že jste zdravotně pojištěni. Cizinci, kteří pobývají v ČR, musí mít ze zákona sjednáno zdravotní pojištění. Někteří tuto podmínku splňují tím, že se stanou pojištěnci systému veřejného zdravotního pojištění a jsou pojištěni u některé ze zdravotních pojišťoven. Ti, kteří do veřejného zdravotního pojištění nemohou být zahrnuti, musí mít uzavřeno komerční zdravotní pojištění pro cizince.

VÍCE ZDE...

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je určeno pro ty, kteří chtějí cestovat do zahraničí a chtějí vyloučit rizika značných starostí a finančních obtíží v případě neočekávaných událostí. Kompletní nabídka cestovního pojištění vám umožní vycestovat do zahraničí s vědomím jistoty, že jste zabezpečeni pro případ náhlého onemocnění, úrazu, ztráty zavazadel nebo způsobení škody třetí osobě, a že se kdykoliv můžete obrátit na asistenční společnost s žádostí o pomoc.

VÍCE ZDE...

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti vás ochrání při škodě, kterou způsobíte třetím osobám ve svém zaměstnání nebo v běžném občanském životě, z držby budovy, stavby nebo bytu . Pojistit se může každý jednotlivě nebo celá rodina (domácnost). Možné je i připojistit své domácí mazlíčky.

VÍCE ZDE...

Jsme na LinkedIn

          s

Pomáháme dětem

Naši klienti

Jan KOLLER

         Jan KOLLER

Naši partneři

world wine

        World Wine

Novinky

Pronajímáte byt? Podívejte se, jaké se vám hodí pojištění
Více zde...

Čeští třicátníci myslí na budoucnost, každý druhý investuje
více zde...

Čtyři druhy bublin, které ohrožují investice
více zde...

Necháváte peníze na bankovních účtech? Nemá to smysl, tvrdí analytici
více zde...

Další novinky ZDE