Rychlý kontakt
    +420 721 416 837
 info@amjporadce.cz
  

AMJ Corporation

Váš finanční online poradce

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Autopojištění

Autopojištění

Každý majitel motorového vozidla musí být ze zákona pojištěn. Na rozdíl od povinného ručení, správně zákonného pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla, které je povinné a vozidlo bez platné pojistky nesmí na silnici, je rozhodnutí o uzavření havarijního pojištění plně na libovůli majitele vozidla. V případě vzniklé škody pojišťovna vyplácí pojistné plnění (tj. náhradu škody) tomu, kdo si pojištění sjednal a kdo ho platí - v případě havarijního pojištění - nebo komu byla škoda způsobena v případě povinného ručení.

VÍCE ZDE...

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Pojištění nemovitosti a domácnosti

POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSIT je určeno k zabezpečení budov, staveb a bytů proti živelným pohromám a krádežím. Pojištění se sjednává zejména pro tři typy nemovitostí: rodinné domy vč. vedlejších objektů, byty a rekreační objekty. Pojištění se vstahuje na veškeré objekty pevně spojené s nemovitostí.

POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI ochrání váš domov před katastrofami i před běžnými riziky a pomůže zmírnit finanční ztráty, které v důsledku škod vzniknou. Pojištění se vztahuje na věci, které jsou součástí domácnosti a nejsou pevně spojené s nemovitostí. Pojištění domácnosti se zpravidla vztahuje na dvě skupiny pojistných rizik: riziko krádeže a vloupání a dále riziko živelné zkázy (v důsledku požáru, výbuchu plynu, zemětřesení, záplav, povodní, pádu stromu či letadla aj.)

VÍCE ZDE...

Pojištění domácích mazlíčků

Pojištění domácích mazlíčků

Pojištění domácích mazlíčků je určeno pro ty z vás, kteří chováte čtyřnohé přátele ze zvířecí říše. Pojištění mazlíčků slouží ke krytí případných léčebných výloh Vašeho pejska nebo kočičky. Náklady na léčbu nebo operaci zvířátek bývají mnohdy velmi vysoké. S pojištěním mazlíčků můžete být klidní. Nemůže se stát, že by Vám nedostatek financí mohl bránit v poskytnutí nutné péče o Vašeho miláčka.

VÍCE ZDE...

Jsme na LinkedIn

          s

Pomáháme dětem

Naši klienti

Jan KOLLER

         Jan KOLLER

Naši partneři

world wine

        World Wine

Novinky

Nula na smrt, všechno na spoření. Životní pojištění, které nevydělá
více zde...

S nákladnou léčbou psa pomůže pojištění
více zde...

Pronajímáte byt? Podívejte se, jaké se vám hodí pojištění
Více zde...

Čeští třicátníci myslí na budoucnost, každý druhý investuje
více zde...

Další novinky ZDE